Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.

Lahudky Fiala mezi TOP 5 nejúspěšnějšími OZE projekty v ČR

< Zpět | Publikováno: 30.4.2023

Lahudky Fiala mezi TOP 5 nejúspěšnějšími OZE projekty v ČR v období 2019-2023


Cílem projektu RESINDUSTRY je výrazně zvýšit energetickou nezávislost a efektivitu průmyslových odvětví EU posílením integrace obnovitelných zdrojů energie v průmyslu spoluprací technických univerzit a zástupců firem. Jde o předávání osvědčených metod a postupů firem, které obnovitelné zdroje již úspěšně adaptovaly pomocí konkrétních příkladů z praxe. 
Slavnostní zakončení 4-letého projektu RESINDUSTRY pořádané ČVUT UCEEB ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a INTERREG EUROPE proběhlo ve středu 26. dubna 2023. Akce se osobně zúčastnili zástupci technických univerzit řídících projekty v partnerských zemích z Finska, Španělska, Estonska, Polska, Rakouska a z Malty, osobně za EU přijel pan Vincenzo Capocasale - Finance Officer at Interreg Europe

 


  https://be.linkedin.com/in/vincenzo-capocasale-378b8674projektu 
Projekt byl vyhodnocen jako velice úspěšný a Evropská Unie výrazně rozšíří budoucí rozpočet pro posílení podílu obnovitelných zdrojů energie ve firmách z různých států EU. 
Bylo nám ctí se zúčastnit a inspirovat ostatní firmy ve využívání obnovitelných zdrojů energie.

Nám to dává smysl. .